Hliníkové produkty

Plastové produkty

Doplňky

Okna

Balkonové dveře

Dveře

Posuvné systémy

Profilové systémy

Okenní dveřní kování

Zasklení

Jsme výrobci plastových oken ze špičkových profilů Inoutic. Pečlivě si vybíráme smluvní výrobce a prodejce oken, abychom naši kvalitu dokázali zaručit i koncovým zákazníkům. Díky síti našich partnerů tak získáte plastová okna z profilů Inoutic ve všech krajích a většině větších měst.

 

 

Jsou plastová okna správnou volbou pro váš dům?

Při výběru oken pro novostavbu nebo rekonstrukci zpravidla hodnotíte vzhled, spolehlivost a náklady:

 

 

Vzhled plastových oken a dveří

Díky autentickým barvám a dekorům nemusíte dnes na pohled poznat rozdíl mezi plastovými okny a dražším dřevem či hliníkem. Proti dřívějším dobám, kdy byla plastová okna volbou „cena a izolace na úkor vzhledu“ dnes toto dilema odpadá. Množství dřevěných dekorů, metalické barvy, nebo i možnost vylepšit profil hliníkovými lištami, posouvají estetickou hodnotu na úroveň nákladnějších materiálů.

 

 

Spolehlivost, kvalita

Kvalita a spolehlivost jsou nejlepší zbraní velkých značek proti neznačkové konkurenci. Pozitivní stránkou konkurenčního boje jsou sice trvale nízké ceny oken na trhu, ale opravdové záruky poskytne pouze firma s letitou tradicí. Přečtěte si, jak jsme dospěli k naší dnešní velikosti a významu.

 

 

Cena a možnosti budoucích úspor nákladů

Pokud mají okna vedle estetické hodnoty znamenat také nezanedbatelnou úsporu financí, není možné šetřit v prvním kroku. Rychlost, s jakou se pořizovací náklady vracejí na nižších nákladech na topení nebo klimatizaci, je přímo úměrná kvalitě, volbě dostatečně renomovaného výrobce. Plastová okna a plastové dveře jsou chytrou volbou v energeticky úsporných a pasivních stavbách. Neváhejte se projektantů zeptat na to, kolik můžete na vytápění ušetřit.

 

 

Jaké parametry plastových oken určují jejich cenu?

Pořizovací cena oken je dána vždy kombinací jejich parametrů izolace,

vzhledu a bezpečnosti. Jaké vlastnosti plastových oken stojí za promyšlení?

 

 

Kvalita izolace oken - součinitel prostupu tepla

Důležitější než například počet komor je hodnota koeficientu U,

který určuje, kolik tepla uniká zavřeným oknem. Můžete si přečíst podrobnější článek,

ale pro představu stačí vědět, že čím nižší číslo, tím hodnotnější izolace.

U našich profilů stoupá hodnota zateplení od nejlevnější řady Arcade přes profily

Prestige až k nejlepším Eforte, vhodným i pro pasivní domy.

 

 

Počet skel v rámu okna

Izolační schopnosti oken jsou dány izolací rámu (viz výše), ale i počtem skel (a jejich parametry). Více o výhodách trojitého izolačního skla si můžete přečíst v tomto článku, jinak ale obecně platí, že investice do trojskla je dlouhodobě ekonomičtější a výrazně zvýší i pohodu bydlení.

 

 

Další technické parametry

Výsledná cena plastových oken může doznat změn výběrem celoobvodového kování, tříbodové okenní izolace, izolačních okenních rámečků, nebo různých bezpečnostních prvků. Ptejte se smluvních partnerů Inoutic na předběžné kalkulace.

 

 

Provedení dekoru a barev

Aby okna z bílého plastu plnila svoji funkci v puristických, útulných, historických i moderních fasádách a interiérech, provádí se povrchová úprava v širokém spektru barev, dřevěných nebo kovových dekorů, s možností reliéfního provedení. Cenu potom určuje výrobce plastových oken i podle toho, jestli je dekor proveden jen směrem do ulice, nebo i do místnosti.