Hliníkové produkty

Plastové

produkty

Doplňky

Hliníkové produkty

Žaluzie Roletky Sítě

Parapety

Žaluzie

Horizontální

 

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vertikální

 

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.

Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

 

Roletky

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění. Jsou vyráběný jako volně visící nebo pevné s vodícími krycími lištami a krytem návinu.

Sítě

Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna.

 

Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilù, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítì z okna.

Parapety

Vnitřní

Plastové parapety

Dřevotřískové parapety

Ať máte byt či rodinný dům, jistě se do vašeho interiéru hodí plastové parapety z naší nabídky. Na jejich výrobu se používají výhradně nerecyklované certifikované komponenty. Povrch parapetů je potažen dekorativní CPL laminátovou fólií, díky které jsou plastové parapety odolné proti mechanickému poškození.

 

 

Dřevotřískové vnitřní parapety jsou zdravotně nezávadné a disponují mnoha výhodami. Vybírat můžete z mnoha šířek i barevných odstínů.

 

Nechte si od nás dodat dřevotřískové parapety, které pro svůj pěkný vzhled doladí váš interiér. Parapety jsou zdravotně nezávadné a snadno udržovatelné. Navíc disponují  stálobarevností a jsou teplotně stabilní. Mezi jejich nesporné výhody patří odolnost proti mechanickému poškození po namontování i proti běžným domácím čisticím prostředkům.

 

 

 

 

Venkovní

Hliníkové ohýbané parapety

Hliníkové tažené parapety

Venkovní plechové hliníkové parapety jsou velmi lehké a nenáročné na údržbu.

Jedná se o kvalitní pevné parapety z ohýbaného hliníku tl. 1,4mm a s kvalitní povrchovou úpravou polyesterovým vícevrstvým lakem, které mají podobné vlastnosti jako současné dovozové tažené parapety .

 

 

 

 

 

 

Tažené hliníkové parapety jsou vyrobené za pomoci vysokotlaké extruze, která se využívá ve stavebnictví. Tyto parapety se vyznačují vysokou odolností, pevností a především jsou na povrchu opatřené krycí fólií, která chrání parapety proti poškození. Kvalitním zpracováním se zaoblenou přední hranou se tažené hliníkové parapety stávají elegantním řešením každého okna.

 

Nákladní 883/35

Liberec III

460 07

okna@brex.cz

Máte více dotazů? Zeptejte se nás

+420 731 606 948